קורסים והכשרות שיעלו את סיכוייכם להתקבל לעבודה בחברה בינלאומית

חברות בינלאומיות לא זקוקים לאנשים בינוניים. אלה חברות שנמצאות בחזית העשייה והן מחפשות את האנשים המוכשרים, שיש להם ידע, חזון ומיומנויות גבוהות. יתכן שיש לכם השכלה גבוהה וניסיתם להתקבל לתפקידים איכותיים אך הבחנתם כי משהו חסר לכם. באמצעות קורסים והכשרות ברמה גבוהה תוכלו להעלות באופן מרשים את סיכוייכם להתקבל לעבודה בחברה בינלאומית.

אנגלית לעסקים

יתכן שאתם רוצים לעבוד בתפקיד ניהולי ואולי התפקיד המקצועי טכנולוגי נראה לכם מעניין יותר. זה פחות משנה מהו בדיוק המקצוע שלכם או לאן אתם רוצים להתקדם, אם המטרה שלכם הינה השתלבות בחברה בינלאומית, אתם חייבים לדעת אנגלית. ולא סתם לדעת, אלא גם להתבטא באופן מרשים ועדיף גם שתוכלו להבין את הדרך שבה מתבטאים בכירים ואנשי עסקים. לימוד אנגלית עסקית, אם כן, יעזור לכם במידה רבה להשתלב בארגון רציני. אם אתם רואים את עתידכם כמנהלים, אם אתם רוצים לעבוד במכירות, אם הייטק נשמע לכם מתאים יותר, אנגלית עסקית תיתן לכם את הכלים להצלחה.

יישומים לאינטרנט

על מנת להתקבל לעבודה בחברה בינלאומית, כדאי מאוד שיהיה לכם מקצוע מבוקש בכל העולם. אז אחרי שדיברנו על לימוד אנגלית עסקית ובמידה ואין לכם עדיין מקצוע בינלאומי, לא יזיק לכם לקבל הכשרה ביישומים לאינטרנט. על רקע ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות דבר אחד ברור, לא משנה מה צופן לנו העתיד, האינטרנט צפוי לאחד אחד ממוקדי הצמיחה העיקריים. מי שרוצה לפתח יישומים לאינטרנט, אפילו ללא כל ידע קודם, יוכל להצטרף לקורס איכותי וללמוד מה שצריך, מא' ועד ת'. אפשר ללמוד פיתוחי צד לקוח או פיתוחי צד שרת. אפשר ללמוד גם וגם, כאשר תוך כדי הכשרה מקיפה ניתן לשלב גם נושאים כדוגמת שפת ג'אווה ו-C.

הכשרות במכירות ומשא ומתן

מלבד הכשרות בהייטק או הכשרה כדוגמת לימוד אנגלית עסקית, יש עוד קורסים והכשרות שיעזרו לכם לשפר מאוד את הסיכויים להתקבל לעבודה בחברה בינלאומית. דוגמא לכך מהווים הכשרות במכירות והכשרות בניהול משא ומתן. אנשי מכירות בכירים, בחברות גלובליות, נהנים מתנאי העסקה מצוינים, שכר גבוה ולפעמים גם אופציות. קורסים במכירות והכשרות בניהול משא ומתן חשובים לתפקידי ניהול, בכל שרשרת הניהול. אלה הכשרות שיעזרו גם עבור אנשים שרוצים לטפס הכי גבוה שאפשר שהרי כל בכיר, בכל ארגון, חייב להיות בעל מיומנות גבוה במשא ומתן וכן בעל יכולת למכור רעיונות, אם לא מוצרים ותהליכים כמו גם מהלכים עסקיים רחבי היקף (מיזוגים, רכישות וכיוצא באלה).

קורס סייבר

המאבקים בין מדינות, בין ארגונים ובין מומחי אבטחה מידע לבין גורמים עוינים עולים מדרגה בכל יום. אחד התפקידים החמים ביותר בעולם הינו מומחה הסייבר, אדם שיודע לנטר איומים ובקיא בכל מיני טכנולוגיות להגנה על מחשבים, מערכות ורשתות. מומחי סייבר נדרשים לא רק בחברות הייטק אלא גם בכל ארגון גדול. אנשי סייבר יכולים לעבור בתחום טכני או כיועצים וכן כמנהלי מחלקות ומנהלי אבטחה.

מימון ופיננסים בעולם משתנה

הכשרות וקורסים בתחום הכלכלה, הכספים והמימון יכולים גם הם לאפשר לכם להשתלב יותר בקלות בחברות בינלאומיות. בין אם יש לכם תואר בכלכלה ובמנהל עסקים ובין אם לאו, תמיד תוכלו לחדד את יכולותיכם באמצעות קורסים מקיפים שמעניקים גם הרבה מאוד כלים יישומיים. בעולם דינמי, אנשי מימון נדרשים להכיר מוצרים פיננסיים ופתרונות מקומיים וגלובליים. קורסים בניתוח מניות, אופציות, אפילו התמחות במטבעות קריפטוגרפים יכולים לסמן אתכם כטובים יותר ביחס לאחרים המתמודדים על מיטב התפקידים.

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.