על הוצאת חשבוניות מס לעובדים עצמאיים ושכירים

אם לפני מספר שנים הדרך היחידה להוציא חשבוניות מס עבור עובדים שכירים ועצמאיים הייתה באמצעות הגעה לבית דפוס, הרי כיום הזמנים השתנו והקדמה החלה לתת את אותותיה. לצורך הוצאת חשבונית מס בבית הדפוס היה צורך לעצב את הפנקסים, להוסיף את פירוט העסק וכן את התשלום והתקבולים ועוד. כיום בעלי העסקים התקדמו וניתן לראות עסקים פועלים אחרת באמצעות שימוש באינטרנט.

מהי חשבונית מס

חשבונית מס היא דרישה לתשלום – שולחים את החשבונית בסיום העבודה או לאחר הספקה של המוצר- זו הדרישה המופנית ללקוח לשלם את הסכום בגין ביצוע עבודה. את החשבונית מפיקים במספר עותקים, כאשר על עותק אחד מצוין מקור – יש לחתום עליו ולמסור אותו ללקוח ועל השני מצויין העתק – את החשבונית עליה רשום העתק מתייקים. בהתאם לחוק, הוצאת חשבוניות מס צריכה לכלול את הפרטים הבאים : תאריך העסקה, מספר רץ, שם העסק, מספק עוסק מורשה, כתובת העסק וטלפון – כל אותם פרטים חשובים ביותר במטרה להנפיק את החשבונית עבור קהל הלקוחות.

הוצאת חשבוניות המס לעובדים עצמאיים בצורה מקוונת

הוצאת חשבונית מס הן לשכירים והן לעצמאיים עובדת על עקרונות פשוטים בהשוואה לשיטה הישנה. כיום אין כבר צורך לרכוש תוכנה מסובכת להנהלת חשבונות ואין צורך בהורדה של מסמכים שונים למחשב אלא ניתן לבצע את הפעולה בצורה פשוטה ביותר. כל מה שצריך זה להירשם לשירות ולאחר מכן מתקבלת גישה ישירה לתוכנה המאפשרת את ביצוע הפעולה- קל ופשוט יותר.

ניתן לייצר את החשבונית באותו הרגע

הוצאת חשבוניות מס מתאפשרת בקלות בשל שימוש בתוכנה וניתן לייצר את החשבוניות תוך מספר רגעים לכלל הלקוחות. במערכת ניתן לקלוט את הפרטים השונים של קהל הלקוחות,  דבר אשר יזרז את הפקת החשבוניות. בכל רגע נתון ניתן למלא את השדות השונים החל מתאריך, סוג עבודה, סוג אמצעי התשלום ואז אין צורך להדפיס את החשבוניות – כל מה שצריך לעשות זה לשלוח את החשבונית בדואל ללקוחות.

גם שכירים וגם עצמאים עושים שימוש בתוכנה

הוצאת חשבונית מס לשכירים ועצמאיים מתאפשרת בקלות יתרה באינטרנט אך רק הפשטות מניעה שכירים ועצמאיים לעשות שימוש בתוכנה אלא גם העובדה כי ניתן להפיק את כל סוגי המסמכים כמו הצעות מחיר או קבלה ירוקה וגם תעודות משלוח ועוד סוגי מסמכים הנדרשים במסגרת ניהול עסק.

 אותם מסמכים מסייעים בשמירה על הסביבה

בשל העובדה כי הפקת המסמכים נעשית ללא צורך בנייר או מדפסת ישנו יתרון משמעותי למדי הבא לידי ביטוי בשמירה על איכות הסביבה. אותה מהפכה ירוקה באה לידי ביטוי גם בענף העבודה- כיום יש אפשרות להנפיק מסמכים שונים גם באמצעות שימוש בטלפון הסלולרי ואין צורך להצטייד יותר בפנקסי קבלות. בכל רגע נתון ניתן להיכנס לאינטרנט ולהנפיק את המסמכים הדרושים.

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.