עו"ד דיני עבודה? מחפש עבודה? כך תמצא את המשרה הבאה!

אם אתם קוראים שורות אלו, סימן שאתם כבר בהליך של עבודה, ולו כי גם חיפוש אחר עבודה הנו עבודה, אם כי מהסוג שלא משלמים עליו. רבים מעורכי הדין עוברים את ההליך המייגע והמתיש, בו הם מחפשים אחר המשרד שיהווה להם בית ומקור לפרנסה. עם זאת, על מנת למצוא את משרד עורכי הדין המתאים עבורכם, יש להשקיע זמן בבירורים וחיפושים. מכאן שאם גם אתה רואה את עתידך בתחום עו"ד דיני עבודה ואתה מוכן להתחיל, יש לקחת אוויר ולהתחיל להשקיע!

להתחייב למטרה

ראשית נציין שתחום עו"ד דיני עבודה מאוד מבוקש, וזאת כי מדובר בתחום רחב שתמיד אקטואלי. מכאן ככול שיש יותר ביקוש עבור עו"ד דיני עבודה, כך יותר נפתחים משרדים שמתמחים בכך. לאור כל זאת, כל שיש לעשות זה למצוא את המשרד שטרם סגר את מעגל העובדים שלו. מנקודה זו יש להתחיל לאגור רשימה של משרדי עורכי דין שמתמחים בתחום ופשוט לשלוח קורות חיים ולהרים טלפון ולבדוק ישירות האם מחפשים אחר עו"ד שמתמחה בתחום. יש לצפות לכמות תשובות שליליות, אך כיוון שתשובה חיובית אחת עשויה להספיק, אין להתייאש, אלא יש להמשיך להציג את הכישורים שלכם.

הציעו לפתוח מחלקה חדשה

חלק מהעבודה של עו"ד היא להציג את העובדות באופן שמתאים למטרה, משימה שעשויה לשרת אתכם נאמנה גם בעת חיפוש עבודה. חלק מהמשחק הוא לדעת "למכור" את הכישורים שלכם, ופה ההזדמנות הראשונה שלכם. כמו כן הרבה פעמים מומלץ לפנות אל משרדי עורכי דין שטרם פתחו מחלקת עו"ד דיני עבודה ולהציע להם להעשיר את היצע השירותים שהם מציעים- ע"י שכירת הכישורים שלכם בתחום דיני עבודה. כיום ניתן למצוא הרבה משרדי עורכי דין שמתמחים במגוון תחומים, וזאת על מנת להגדיל את נתח ההכנסות.

 פנים מול פנים

הרבה פעמים מציאת עבודה היא פונקציה של תעוזה ומזל. על כן במקום לשבת מאחורי המחשב ולשלוח קורות חיים למשרדי עו"ד דיני עבודה, ניתן להדפיס מספר קורות חיים ולהגיע עמם ישירות אל משרדי עורכי דין. אין לדעת האם עתה התפטר עובד, או אם עתה נפתחה מחלקה חדשה, לפעמים לרושם ראשוני אין מתחרים, כך ששווה לבחון גם נתיב של פנייה אישית.

לוחות דרושים

ניתן למצוא ברשת לא מעט לוחות דרושים. על כן אם מחפשים עבודה דרך לוחות דרושים, הרי שיש לדייק את הבחירה ולחפש רק בלוחות שעוסקים בתחום אליו אתם מכוונים. באופן שכזה החשיפה תהיה הרבה יותר גדולה ומכאן שמציאת העבודה תהיה הרבה יותר מהירה. כמו כן תמיד ניתן להיות פרילנסר בתחום עו"ד דיני עבודה, אך זאת מומלץ רק לאחר שעבדתם במשרד איכותי וצברתם ניסיון עשיר. עוד נציין שמי שבוחר להיות עצמאי צריך להשקיע בפרסום ובבניית מעגל לקוחות, כך שיש יתרונות לצד חסרונות.

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.