מנהיגות בעבודה

6 דרכים להפוך למנהיג בעבודה

איש עסקים מצליח,
לא משנה באיזו עבודה אתה עובד או באיזה תפקיד. תמיד אתה יכול להיות מנהיג. להיות מנהיג בעבודה יכול להיות אתגר. לפעמים אתה רוצה להיות מנהיג, אבל אתה לא נושא כותרת של מנהיג. אתה לא מנהל מחלקה או ראש צוות. אז, איך בכל זאת אתה ממצב את עצמך כמנהיג בעבודה?

יש הרבה דרכים להפוך למנהיג בעבודה אבל הנה 6 דרכים פשוטות. אתה יכול להשתמש בפעולות אלו כדי למצב את עצמך כמנהיג. עצם היותך מנהיג בעבודה שלך מעיד על השאיפות שלך להתקדם.

 1. קח אחריות
  אם אתה רוצה להיות מנהיג בעבודה, עליך ללמוד לקחת אחריות. כל עוד אתה משתתף בפרויקט מסוים, יש לך חלק בהצלחה שלו אבל גם בכשלון שלו. אתה צריך ללמוד לקחת אחריות לא רק על הדברים הטובים, אלא גם על הפחות טובים. להודות בטעויות שלך. זה בסדר להודות בטעויות. אי אפשר ללמוד בלי לטעות מדי פעם.
 2. האמן במצב של מנצח-מנצח
  כשיש גאות בים היא מרימה את כל הסירות. חשוב תמיד בסיטואציה של מנצח-מנצח. כדי שאתה תצליח זה לא חייב להיות על חשבון מישהו אחר שמפסיד. רק בגלל שכולם חושבים שעולם העסקים הוא מגעיל ושאתה צריך להיות מניפולטיבי ולתמרן כדי לנצח, אתה לא צריך להשתתף בזה. למעשה, הפוך את המצב לתרומה שלך לא להיות בריון ומניפולטיבי. אתה רוצה להיות מנהיג. לנצח ולסחוף את האחרים לניצחון ביחד איתך.
 3. נסה וקח סיכונים
  נסה דברים חדשים. קח סיכון מסוים. עשה לפעמים דברים שלא נוח לך לעשות. אתה פוחד לעשות משהו שעלול לגרום לך להראות מטופש? מה יש לך להפסיד? מנהיגים לוקחים סיכונים. הם לא מפחדים לעשות את מה שהם מאמינים בו. לפעמים לקחת סיכון זה יכול להיות משהו פשוט, כמו למשל לקחת פרויקט שאף אחד אחר לא רוצה לקחת. זו התנהגות של מנהיג.
 4. ראה הזדמנויות בכל מקום
  אין צורך ליצור הזדמנויות להוביל. ההזדמנויות נמצאות בכל מקום, רק צריך להיות פתוח ומודע לראות אותן. אם אתה לא רואה הזדמנויות בכל מקום, אתה מפספס את הנקודה.
 5. היה פתוח לביקורת
  אתה צריך להיות פתוח לביקורת, אחרת אתה חי עם עצמך. מה זה אומר? כשאתה פתוח למשוב, אתה מקבל רעיונות מאחרים, כי הם חופשיים. הרבה פעמים הרעיונות האלו מגיעים מאנשים חכמים יותר ממך, או מנוסים יותר ממך. הם יתנו לך טיפים על איך להשתפר ואיך להיות טוב יותר.
 6. תן, תן, תן
  אם יש לך רעיונות, תן אותם. אל תשמור דברים לעצמך. כשתשפוך החוצה את כל הרעיונות שיש לך רק יהיה לך מקום לרעיונות חדשים. מאיפה יגיעו הרעיונות החדשים? מהמבקרים שלך, מהתומכים שלך ומאנשים שאתה לפעמים הכי פחות מצפה מהם. ככל שאתה יותר נותן, יותר חוזר אליך. זה מעשיר אותך וכך אתה הופך למנהיג בעבודה.

אלו הן 6 פעולות שיכולות למצב אותך כמנהיג בעבודה. אם אתה רוצה להיות מנהיג – אל תפחד לקחת סיכונים. יש לך יותר מה להרוויחמאשר להפסיד.

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

 • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.