מידע למועמד

חברת השמה או כח אדם. מה בעצם ההבדל?

הרבה אנשים לא יודעים מה ההבדל בעצם בין חברת השמה לחברת כח אדם והאם כדאי להם לעבוד דרך חברת השמה או חברת כח אדם. התפקיד של שני סוגי חברות אלה הוא דומה. לשדך בין עובד למעביד. גם בפועל, הרבה פעמים עובד חדש שעובד במקום עבודתו לא ירגיש בהבדלים. אבל יש הבדלים והם משמעותיים


6 דרכים להפוך למנהיג בעבודה

איש עסקים מצליח, לא משנה באיזו עבודה אתה עובד או באיזה תפקיד. תמיד אתה יכול להיות מנהיג. להיות מנהיג בעבודה יכול להיות אתגר. לפעמים אתה רוצה להיות מנהיג, אבל אתה לא נושא כותרת של מנהיג. אתה לא מנהל מחלקה או ראש צוות. אז, איך בכל זאת אתה ממצב את עצמך כמנהיג בעבודה?


מה שואלים בראיון עבודה ?

עברת את שלב קורות החיים וזימנו אותך לראיון. בראיון העבודה ישאלו אותך שאלות וכדאי להיות מוכנים לקראתן. ראיון עבודה יכול להיות מצב מלחיץ וככל שתגיע יותר מוכן רמת הלחץ תרד. אם תדע מה שואלים תוכל להתכונן מראש על התשובות וכך תהיה רגוע יותר במהלך הראיון. הפעם ניגע בארבע שאלות כלליות שנשאלות כמעט תמיד בכל ראיון עבודה.


5 טיפים לכתיבת קורות חיים

לקורות החיים יש מטרה אחת בלבד. לעבור את השלב הראשון ולגרום למעסיק הפוטנציאלי להזמין אתכם לראיון עבודה. הנה כמה טיפים איך לכתוב קורות חיים בצורה טובה ונכונה כדי שיזמנו אותנו לראיון עבודה.

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.