חברות כוח אדם בפתח תקווה

קיומן של חברות כוח אדם הן הכרח המציאות, אך יחד עם זאת אין להתפשר על כל חברה, אלא יש להכיר איזו חברה אידאלית, איזו חברה יודעת את העבודה, איזו חברה מקפידה על דגשי הלקוח ולאיזו חברה אחוזי הצלחה גבוהים. אין זו חוכמה רק להחזיק במאגר של שמות, אלא ישנה חשיבות גם לדעת להתאים בין צורך לעובד, בין כישורים לייעוד, יש צורך להבין את צרכי החברה כראוי, יש צורך להתאים בין מיקומים גיאוגרפיים לדגשים ספציפיים. על כל זאת עוד חברת הומטק, עונה באופן נפלא.

מגוון עובדים

חברת הומטק עובדת עם מיטב החברות הישראליות, בין היתר היא עובדת עם תנובה, סולל בונה, עמינח, הארגז, מנופי אבי, אל טק, רשת ישרוטל פתאל ועוד- כך שרק מהרשימה ניתן להבין שהחברה עובדת עם אופי מגוון של עובדים. חברת כוח האדם הומטק, (https://hteck.co.il) יודעת להציע גם עובדים בעלי אוריינטציה למכירות, נציגים פרונטאליים ומנהלי לקוחות וזאת לצד עובדי כפיים כגון עובדי בניין, עובדים עבור תעשיית המתכת, עובדים בתחום האחזקה ועוד.

אני מאמין

האמנה של חברת הומטק, (https://hteck.co.il) מתמקדת מתמקדת בליווי העובד לאורך כל הדרך, בשיתוף פעולה עם הלקוח בעת מיון וגיוס עובדים, בהתחייבות מקצועית לגבי שביעות רצונו של הלקוח ולפני ואחרי הכול החברה מתחייבת לערוך מחקר לגבי דרישותיו של כל לקוח. על כן אם גם אתם מבקשים למצוא חברת כוח אדם מקצועית, איכותית שמקצרת הליכים ופועלת בקפדנות- דעו שיש כתובת אחת, דעו שכאשר פונים אל חברת הומטק זוכים למצוא חברה שמחויבת לשביעות הרצון של הלקוח ומחזיקה בכול האמצעים על מנת להגשים זאת.

דגשים

חברת הומטק נוסדה עוד בשנת 2004, החברה מחזיקה בכל ההיתרים הדרושים עבור השמת כוח אדם ובאופן כללי מבצעת את כל שלבי הגיוס, (סינון או מיון באופן מקצועי), בצמידות לדגשי הלקוח. כמו כן טוב לדעת שהחברה מעניקה מענה בפתח תקווה, (רח' מוהליבר 6- קניון ברוך קומה 1), אילת, הדרום, ת"א, נתניה, (רחוב פינסקר 19),אזור חיפה וראשון לציון, (רח' רוטשילד 55).

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.