חברות כוח אדם בנתניה

הומטק – חברות כוח אדם בנתניה היא שם דבר ומאוד מוכרת בתחום ההשמה וגיוס כוח אדם. חברת הומטק, פועלת בשנים האחרונות באופן רציף עם מגוון חברות גדולות ומוכרות, וזאת לצד חברות קטנות ופחות מוכרות, כך שאכן ניתן להיות רגועים שהיא מעניקה שירות מקצועי ובעלת ניסיון רב- פעילה עוד משנת 2004. רוח החברה הינה צעירה וההתנהלות הכללית מתנהלת לפי דבקות מלאה במטרה ועל כן יש הרבה ביקוש וחברות רבות למדו שאצל הומטק ניתן למצוא את כוח העבודה הרצוי, כאשר אין זה משנה אם מדובר על עובדים עבור תחום המכירות, תעשיית המתכת, תפעול אדמיניסטרטיבי ועוד.

ליווי צמוד
אם נציין את רשימת היתרונות של חברת הומטק, נמצא שהרשימה מתחילה עם ליווי העובד, וזאת על מנת לוודא שהוא נקלט באופן הטוב ביותר, וגם על מנת שהחברה תהיה מרוצה ותזכה לדריסת רגלו באופן יותר נעים ונכון, כי כידוע עובד מרוצה הנו עובד יעיל.

באופן מדויק
כאמור החברה פועלת  בנתניה, (רחוב פינסקר 19), אך לא רק אלא גם באזור חיפה, ראשון לציון, (רח' רוטשילד 55), פתח תקווה, (רח' מוהליבר 6- קניון ברוך קומה 1), אילת, הדרום וכמובן שגם בת"א. על כן טוב לדעת שהיא מעניקה שירות רחב היקף ומכסה חלק ניכר מהארץ- על כן אם גם אתם מחפשים אחר עובד, (זמני או קבוע), דעו שע"י פנייה אל חברת כוח אדם מקצועית כגון הומטק, אתם בעצם מגדילים את סיכויי ההצלחה שלכם, אתם מקצרים זמנים, חוסכים התעסקות עם עובדים לא מוצלחים ופשוט מקבלים באופן מהיר בדיוק את מה שחיפשתם בעובד.

כיצד זה עובד?
ובכן מה מבדיל את חברת "הומטק" – חברות כוח אדם בנתניה מחברה אחרת? ראשית כל היא קיימת כעשר שנים, וניסיון אינו דבר שניתן ללמוד ובטח של א לרכוש. היא מקפידה על זכויות העובדים, מלווה את העובדים לכל אורך הדרך, מתעמקת באופן מקצועי בצרכי החברה, לומדת באופן מקיף את דרישות הלקוח בנוגע לאיכויות של העובד הרצוי ובאופן כללי מחויבת עבור שביעות רצון מלאהש של כל לקוח.


הצג מפה גדולה יותר

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.