חברות השמה ראשון לציון

מי מאתנו לא חולם לעבוד במשרה הנכונה ביותר עבורו, מי מאתנו לא מבקש למצוא את אותה משרה באופן מהיר, וזאת מבלי לקחת סיכונים מיותרים, כאשר הוא מבין בדיוק במה דברים אמורים. מצד שני גם יש לא מעט חברות שמבקשות למצוא את העובד המושלם למשרה ספציפית, עובד שמחזיק בידע מסוים לצד ניסיון ספציפי. כיוון שלא פעם חיפוש אחר משרה או לחלופין אחר עבודה אידאלית יכולה להיות משימה שעלולה לגזול לא מעט זמן משני הצדדים, טוב לערוך חיפוש ממוקד- טוב להשאיר את המשימה עבור גוף מקצועי שבקיא בכך- וזה הזמן להזכיר את חברות ההשמה מראשון לציון, את חברת הומטק- שרותי כוח אדם בע"מ.

מקצועיות

חברת הומטק- כחלק  מ חברות השמה ראשון לציון, מתמחה בכול מה שנוגע להשמת עובדים, כאשר גדולתה שהיא עושה את המירב עבור שני צדדים. במה זה מתבטא? ובכן ראשית כל היא אינה מתחילה לראיין או לגייס מועמדים לפני שהיא מבינה לפרוטות את הצורך של החברה, לפני שהיא מבינה בדיוק אלא כישורים רצויים ומהן הדרישות המפורטות, הן על מנת לא לבזבז את זמנה והן על מנת לא לעכב את הלקוח. חברת הומטר מאמינה שרק כך ניתן להשיג את המירב- רק כך ניתן להתאים בין עובד למשרה, ושיטה זו מלווה אותה בהצלחה לאורך השנים- ואם נציין את העובדה שהיא פעילה עוד משנת 2005, נבין מדוע היא כה אהודה.

אזורי פעילות

אם אתם חברה, ואין זה משנה אם חברה גדולה או קטנה, על מנת למצוא את העובד הרצוי, טוב לדעת שחברת הומטק  – חברות השמה ראשון לציון, עומדת לרשותכם ופועלת במגוון אזורים נרחבים בארץ.

חברת הומטק פועלת בראשון לציון, (רח' רוטשילד 55), בנתניה, (רחוב פינסקר 19), באזור חיפה, בפתח תקווה, (רח' מוהליבר 6- קניון ברוך קומה 1), ת"א ואפילו גם באילת.

יש כתובת

כל שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר של הומטק, (https://hteck.co.il), ולעבור על המשרות השונות. לחלופין ניתן לפנות אל נציגי החברה ולציין לאלו עובדים אתם זקוקים, טיפ: היו ממוקדים כי רק כך הצוות של הומטק עובד.

 


הצג מפה גדולה יותר

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.