חברות השמה נתניה

חברת הומטק- שירותי כוח אדם בע"מ מחזיקה בכול ההיתרים הנחוצים לטובת גיוס והשמת כוח אדם. החברה נוסדה עוד בשנת 2004 ומאז ועד היום, עשר שנים קדימה, היא מציבה לרשות לקוחותיה סטנדרטים גבוהים- הן עבור הצד של העובדים והן עבור הצד של המעסיקים. כאשר מצד אחד ישנה הקפדה על מענה ספציפי לדרישות הלקוח ומצד שני הקפדה על זכויות העובדים.

סל שירותים
במה מדובר ובמה נבדלות חברות השמה נתניה זו מזו? הומטק השכילה לעשות ובנתה עם השנים סל שירותים ייחודי ומפואר שכולל בין היתר שירותי השמה מקצועיים, התמחות בהעסקת עובדים גם לטווח הקצר ולא רק לטווח הארוך, התמחות במיון מועמדים בהתאם לדרישות הלקוח, מגייסת מועמדים עבור תפקידים ספציפיים, מעניקה עבור אינספור חברות נגישות אל מאגר שמכיל מגוון רחב של עובדים שמתמחים בתחום השירות והמכירה- עובדים כגון נציגים פרונטליים, מנהלי לקוחות ונציגים טלפוניים. מחזיקה מאגר של עובדי מחסן ושל מלקטים, מאגר של עובדים שמיועדים עבור ענפי הבניין, תעשיית המתכת, עובדי תפעול אדמיניסטרציה וכדומה.

דייקנות ומקצועית חברות השמה נתניה
חברת הומטק  – חברות השמה נתניה מאמינה שלפני שמחפשים אחר עובד ולפני שמגייסים, יש להבין בדיוק את אופי העסק, יש להכיר באופן מפורט את הדרישות שלו ואת אופי ההתנהלות הכללית, וזאת על מנת למצוא באופן יעיל, מקצועי וממוקד את ההתאמה הטובה ביותר. מצד שני כאשר פונים אל חברת ההשמה בנתניה מבית הומטק- טוב לדעת שהחברה גם מלווה את העובד ולא רק את הלקוח, כאשר לכל אורך הדרך שביעות רצונו של הלקוח עומדת מעל הכול.

כתובת אחת
הומטק – חברות השמה נתניה היא חלק ממערך סניפים של החברה בכל חלקי הארץ: נתניה (רחוב פינסקר 19), פתח תקווה, אילת בדרום,חיפה ותל אביב. חברת הומטק פועלת בכל חלקי הארץ מה שמקנה לה יתרון רב בחיפוש אחר כוח אדם מתאים לכם, או שאם אתם מבקשים להתחיל דרך חדשה במשרה חדשה ומבטיחה.

תגובה אחת ל “חברות השמה נתניה”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

שלח קורות חיים

לחץ לבחירת קובץ להעלאה

  • Accepted file types: pdf, doc, txt, jpg, png, jpeg, gif, xlsx, csv.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.